חיפושדלג על חיפוש

פרופ' רון ביליק מומחה בכירורגית הילד - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המשך על פרופ' רון ביליק

מבין המומים המולדים, התמקצענו במרכז הרפואי ע"ש שיבא - בשיתוף עם היחידה לרפואת העובר, טיפול נמרץ ילודים ופגים וטפול נמרץ ילדים - בטיפול בבקע סרעפתי מולד ואטמות הוושט המהווים אתגר אבחוני וטיפולי מורכב.
 

מזה כ 12 שנה עוסק אני בקידום הכירורגיה הזעיר פולשנית בילודים, ילדים ומתבגרים. כחלק מהתמקצעותי בתחום זה שהייתי מספר פעמים בשטרסבורג (צרפת) במרכז האנדוסקופי האירופאי – IRCAD.
 

עם פעולות הכירורגיות הזעיר פולשניות אותן אני מבצע נמנות: כריתת נגעים ראתיים מולדים ונרכשים, תיקון חזה סנדלרים (Pectus Excavatum), תיקון אטמות מולדת של הוושט, תיקון בקעים מולדים ונרכשים של הסרעפת, תיקון אכלזיה של הושט, טיפול כירורגי של רפלוקס קיבתי ושטי, פיום קיבתי, תיקון הצרות שוער הקיבה הנרכשת, כריתות כיס מרה וטחול וכריתות נגעים תוך בטניים שונים.
 

כן מבצע אני בגישה זעיר פולשנית איתור אשכים טמירים (תוך בטניים), טיפולים לדליות האשך ותיקון אטמות גבוהה של הרקטום.
 

במסגרת היותי מומחה בכירורגית הילד נותן אני שרות כירורגי ייעוצי וניתוחי עדכני מקצועי וללא דיחוי במסגרת בית החולים לילדים ע"ש ספרא ובמרפאותי השונות.
 

ככירורג ילדים, רואה אני את ההורה כשותף מלא לטיפול בילד, משמעותה של אמירה זו הינה, פתיחות, יושרה ושרות מקצועי לפתרון הבעיה הבריאותית עמה הנכם מתמודדים.

           פרופ' רון ביליק

עבור לתוכן העמוד